Protože doba pokročila a ke komunikaci slouží jiné prostředky, rozhodli jsme se Knihu návštěv uzavřít a případnou diskuzi přesměrovat na Facebook

(www.facebook.com/groups/135740463133342/).

 

Kniha návštěv

 

Datum 12.09.2010

Vložil Kačer

Prostě super

Ještě jednou díky za skvělý víkend se skvělými lidmi v mém nejoblíbenějším městě (hned po rodném Brnu :-) ). Úžasný festival, úžasné prostředí, povedené překvapení i afterparty, no a noc...no comment... :-))

 

Datum 13.09.2010

Vložil Milan B.

Re: Prostě super

I my Kačere děkujeme. Děkujeme za muziku, za úžasný doprovod při obřadu a za společnost po policejní hodině. A děkujeme i za bleskové fotozpravodajství na facebooku.

Když člověk narazí na úžasné muzikanty, má z toho nádherný pocit. Když ti muzikanti jsou zároveň úžasní lidé, musí se hodně namáhat, aby mu dušička samým štěstím neuletěla. A takových tam v sobotu byla velká koncentrace. Škoda jen, že ne všichni mohli zůstat déle.....

 

Datum 18.02.2010

Vložil Přej si festival

Festiválek o něco známější

Festiválek Zpívání nad Nežárkou byl zařazen do projektu PŘEJ SI FESTIVAL. (prejsifestival.cz)

 

Datum 09.02.2010

Vložil Stranďa

reakce

Nejdříve chci poděkovat Milanovi za propagaci Dvorců a za druhé, dle toho, co tu čtu, tak se máme na co těšit na Zpívání, ale nespěchejme, sezóna ještě nezačala, že.

 

Datum 15.02.2010

Vložil Milan B.

Re: Stranďa

Není opravdu zač. My se také těšíme a doufáme, že to vše vyjde alespoň tak jako loňský ročník

 

Datum 14.09.2009

Vložil Pavel Jarčevský

Ještě jedna gratulace

Gratuluju "špinavé konkurenci" :-))) Myslím, že první ročník se Vám podařil se všim všudy. Lepší začátek jste si snad ani nemohli přát. Festiválek byl připravený pečlivě a zodpovědně, což se na něm ve všech směrech projevilo. Opravdu mám radost, že v Hradci něco podobného vzniklo. Krásně jsem si užíval večer, kdy jsem nemusel po našem vystoupení dělat nic jiného než poslouchat muziku a vychutnávat echo prázdninové atmosféry. Díky!!!

 

Datum 14.09.2009

Vložil Magda

Re: Ještě jedna gratulace

Pavle, děkujeme. Špinaví jsme byli opravdu dost - zvláště po stavění zastřešení, ale už jsme to ze sebe umyli...:-)). Děkujeme, že jste nám přišli zahrát a že jste vydrželi! Je to pro nás důkaz, že to stojí zato pokračovat! Ať se daří!

 

Datum 16.07.2009

Vložil Milan B.

Re: Pavel

Děkujeme. Jako pravidelní návštěvníci úžasného Jentaktacího webu jsme obzvlášť potěšeni.

Přejeme, aby vám Růže přinesla nejen práci, ale i radost.

 

Datum 11.07.2009

Vložil Pavel Jarčevský (Jen tak tak)

Gratuluju!!!

Nevím co dřív, protože připravujeme Folkovou růži, takže jsem stránky jen tak (tak) prolétl:-) A můžu gratulovat!! Začátek je super, snad se tvoří další kvalitní hudební společenství s širším záběrem, než je pouhý eklekticismus. Stránky se mi moc líbí, přeju Vám, abyste je dokázali udržet pořád tak pěkné a aktuální:-) Pavel